P1206E1402BBTA
MFR.Part #
P1206E1402BBTA
JLCPCB Part #
C3962252
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount