P11S2V0FLSY00502KA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P11S2V0FLSY00502KA
Description
1 1W 5kΩ ±10% ±150ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS