P0805Z9760WBW
MFR.Part #
P0805Z9760WBW
JLCPCB Part #
C3994210
Description
-55℃~+155℃ 200mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount