P0805Z5231BNT
MFR.Part #
P0805Z5231BNT
JLCPCB Part #
C4043372
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS