P0805Z3321FBT
MFR.Part #
P0805Z3321FBT
JLCPCB Part #
C4172451
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount