P0805Z3013LBT
MFR.Part #
P0805Z3013LBT
JLCPCB Part #
C4265960
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount