P0805Z2002BNT
MFR.Part #
P0805Z2002BNT
JLCPCB Part #
C3978275
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS