P0805Z1373BNT
MFR.Part #
P0805Z1373BNT
JLCPCB Part #
C4180342
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS