P0805Z1102LNT
MFR.Part #
P0805Z1102LNT
JLCPCB Part #
C4339835
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS