P0805Y7871BNTF
MFR.Part #
P0805Y7871BNTF
JLCPCB Part #
C4150614
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS