P0805Y7501LBT
MFR.Part #
P0805Y7501LBT
JLCPCB Part #
C4146346
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount