P0805Y7151BNT
MFR.Part #
P0805Y7151BNT
JLCPCB Part #
C4050072
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS