P0805Y6812BNT
MFR.Part #
P0805Y6812BNT
JLCPCB Part #
C4099669
Description
-55℃~+155℃ 200mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS