P0805Y6120BBT
MFR.Part #
P0805Y6120BBT
JLCPCB Part #
C4065308
Description
-55℃~+155℃ 200mW 612Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount