P0805Y5601LNT
MFR.Part #
P0805Y5601LNT
JLCPCB Part #
C3965666
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS