P0805Y5302WBT
MFR.Part #
P0805Y5302WBT
JLCPCB Part #
C4268780
Description
-55℃~+155℃ 200mW 53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount