P0805Y5111BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y5111BNT
JLCPCB Part #
C4356645
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS