P0805Y5110BNT
MFR.Part #
P0805Y5110BNT
JLCPCB Part #
C4174183
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS