P0805Y5001BNT
MFR.Part #
P0805Y5001BNT
JLCPCB Part #
C4330918
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS