P0805Y4222LBT
MFR.Part #
P0805Y4222LBT
JLCPCB Part #
C4553501
Description
-55℃~+155℃ 200mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount