P0805Y3322BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y3322BNT
JLCPCB Part #
C4001134
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS