P0805Y3162PBT
MFR.Part #
P0805Y3162PBT
JLCPCB Part #
C4064453
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount