P0805Y3092BNT
MFR.Part #
P0805Y3092BNT
JLCPCB Part #
C4168939
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS