P0805Y2642PBW
MFR.Part #
P0805Y2642PBW
JLCPCB Part #
C4342961
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.4kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount