P0805Y2503DBT
MFR.Part #
P0805Y2503DBT
JLCPCB Part #
C4124185
Description
-55℃~+155℃ 200mW 250kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount