P0805Y2462PBW
MFR.Part #
P0805Y2462PBW
JLCPCB Part #
C4098322
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.6kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount