P0805Y2202LNTA
MFR.Part #
P0805Y2202LNTA
JLCPCB Part #
C4164539
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS