P0805Y2002LGT
MFR.Part #
P0805Y2002LGT
JLCPCB Part #
C4210454
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS