P0805Y1821BNT
MFR.Part #
P0805Y1821BNT
JLCPCB Part #
C4342766
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS