P0805Y1780FBT
MFR.Part #
P0805Y1780FBT
JLCPCB Part #
C4007261
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount