P0805Y1602PNT
MFR.Part #
P0805Y1602PNT
JLCPCB Part #
C4344669
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS