P0805Y1262LNT
MFR.Part #
P0805Y1262LNT
JLCPCB Part #
C4213714
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS