P0805Y1131BNT
MFR.Part #
P0805Y1131BNT
JLCPCB Part #
C4251480
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS