P0805Y1003LNTB
MFR.Part #
P0805Y1003LNTB
JLCPCB Part #
C4321888
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS