P0805Y1003DBT
MFR.Part #
P0805Y1003DBT
JLCPCB Part #
C4088719
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount