P0805Y1002PBW
MFR.Part #
P0805Y1002PBW
JLCPCB Part #
C4284702
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount