P0805Y1002BNW
MFR.Part #
P0805Y1002BNW
JLCPCB Part #
C4050185
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS