P0805K3833BNT
MFR.Part #
P0805K3833BNT
JLCPCB Part #
C4062737
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS