P0805K24R0FBT
MFR.Part #
P0805K24R0FBT
JLCPCB Part #
C3933761
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount