P0805K2002DBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805K2002DBT
JLCPCB Part #
C4138999
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount