P0805H7500FBT
MFR.Part #
P0805H7500FBT
JLCPCB Part #
C4062761
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount