P0805H7064BBT
MFR.Part #
P0805H7064BBT
JLCPCB Part #
C4335981
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.06MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount