P0805H6982FBT
MFR.Part #
P0805H6982FBT
JLCPCB Part #
C3949592
Description
-55℃~+155℃ 200mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount