P0805H6191FNT
MFR.Part #
P0805H6191FNT
JLCPCB Part #
C4089372
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS