P0805H6190FNT
MFR.Part #
P0805H6190FNT
JLCPCB Part #
C4081261
Description
-55℃~+155℃ 200mW 619Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS