P0805H6190FBT
MFR.Part #
P0805H6190FBT
JLCPCB Part #
C3993750
Description
-55℃~+155℃ 200mW 619Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount