P0805H6041BBT
MFR.Part #
P0805H6041BBT
JLCPCB Part #
C4248404
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount