P0805H4704FNW
MFR.Part #
P0805H4704FNW
JLCPCB Part #
C3987492
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.7MΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS