P0805H46R4FNT
MFR.Part #
P0805H46R4FNT
JLCPCB Part #
C4068939
Description
-55℃~+155℃ 200mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS