P0805H3324BBT0066
MFR.Part #
P0805H3324BBT0066
JLCPCB Part #
C4003302
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount